Aktualności

Powitanie lata w Dziekanowicach 1.07.2018

W zeszłym tygodniu 1 lipca  o tej porze bawiliśmy się w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach na festynie Żywy Skansen.

 Jak co roku nasze stoisko z tradycyjnymi chlebami żytnimi, razowymi  oraz ciastem cieszyło się sporym zainteresowaniem. Smakosze naszych wyrobów nie zawiedli, pączki z marmoladą, placek z agrestem oraz

„ pajda ze smalcem i ogórkiem”  szybko znalazły swoich amatorów ;).

Wszystkie

Wielkanoc 2018

W dniach 28-29.03.2018 zapraszamy do odwiedzin stoiska Wielkanocnego w sklepie Ziemowit ul. Roosevelta 96.

Wśród atrakcji prezentacje tradycyjnego stołu wielkanocnego z wyrobami produkcji własnej Społem: ciast, pieczywa oraz wyrobów garmażeryjnych. Degustacje tradycyjnych wędlin i szynek.

Spotkanie Emerytów i Rencistów 2018

 W dniu 24 stycznia 2018 r. w Restauracji "Dziki Dwór pod Kaczką", odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne Emerytów i Rencistów „Społem” PSS w Gnieźnie oraz Emerytów i Rencistów firm handlowych i gastronomicznych przejętych przeznaszą Spółdzielnię w wyniku reorganizacji handlu.

Nowa oferta w Ziemowicie!

W tym roku po raz pierwszy w Ziemowicie możesz zaopatrzyć się nie tylko w znicze ale i kwiaty. Wprowadziliśmy także do naszej sprzedaży stroiki z kwiatów sztucznych. Duży wybór, niepowtarzalne wzory w niskich cenach. Poniżej wycinek z oferty sklepu. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów. Społem Polska Sieć Handlowa Zaprasza!

Pożegnanie lata Dziekanowice 10.09.2017

Pożegnanie lata w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach nie mogło odbyć się bez stoiska " Społem".

W pięknym plenerze parku, przy jesiennej aurze można było poczuć klimat dawnego życia na wsi. Wsród atrakcji pokaz prac gospodarczych, rzemiosła i rękodzieła związanych z porą jesienną i przygotowaniem do zimy.

Nasze stoisko  z chlebem i ciastem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Specjały ze stoiska dostępne sa cały rok w naszych s

Dożynki Wielkopolskie 2017

27 sierpnia 2017 w Gnieźnie odbyły się XIX Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie.

W zorganizowanej podczas Dożynek Wystawie Rolniczej " Wielkopolska Wieś Tradycja i Nowoczesność" stoisko wystawiło Społem PSS Gniezno. Na naszym stoisku prezentowano tradycyjne przysmaki m. in. chleb staropolsi i wiejski, placek drożdżowy ze śliwką, bigos oraz pierogi z serem.

   

 

Finał V etap - rozdanie nagród 11/08/2017

Dnia 9 sierpnia 2017 roku po raz ostatni zebrała się komisja konkursowa i wytypowała laureatów piątego etapu konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem". Autorzy najlepszych haseł wytypowani przez komisję otrzymali swoje nagrody 11 sierpnia w sklepie TRZYNASTKA  mieszczącym się na os. Jagiellońskim 45. Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim klientom za aktywny udział w naszej zabawie a wszystkim lau&

Finał IV etap - rozdanie nagród 21/07/2017

Czwarty etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" już za nami. Tym razem nagrody naszym laureatom przekazaliśmy w sklepie Ziemowit ul. Roosevelta 96.. Wszystkim laureatom tego etapu jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do piątego- ostatniego etapu. Nagrody czekają. Wystarczy dokonać zakupów za 30 zł wypełnić kupon otrzymany od kasjera i czekać na nasz telefon.

Dziekanowice 07.2017

2 lipca 2017 w  Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziakanowicach odbył się cykliczny festyn folklorystyczny pod nazwą Żywy skansen.  Nasze stoisko z tradycyjnym pieczywem Społem cieszyło się dużym zainteresowaniem. A pyszne drożdżówki, pączki i placek drożdżowy szybko znalazł amatorów słodkości. Zapraszamy na nasze stoisko w Dziekanowicach za rok i przypominam, że festynowe specjały przez cały rok dostępne są w sieci sklepów Społem.

Finał III etap - rozdanie nagród 30/06/2017

Trzeci etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" już za nami. Tym razem nagrody naszym laureatom przekazaliśmy w sklepie Trzynastka na os.Jagiellońskim 45. Wszystkim laureatom tego etapu jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do trzeciego etapu. Nagrody czekają. Wystarczy dokonać zakupów za 30 zł wypełnić kupon otrzymany od kasjera i czekać na nasz telefon. Rozs