Aktualności

Wielkanoc 2016

W dniach 22-24.03.2016 zapraszamy na coroczny kiermasz wielkanocny do sklepu Ziemowit. Wśród licznych atrakcji prezentacje tradycyjnego stołu wielkanocnego z wyrobami produkcji własnej Społem, degustacje tradycyjnych wyrobów wędlin i szynek.

Przygotuj się do wiosny...

Czas na wiosenne porządki... Od 22.02 do 20.03 zapraszamy do wybranych sklepów Społem PSS:

- 13 os. Jagiellońskie 45 Trzynastka

- 22 ul. Ludwiczaka 3 Mieszko

- 28 ul. Poznańska 39

- 87 ul. Roosevelta 96 Ziemowit

Specjalnie dla Klientów przygotowano stoiska z asortymentem ogrodniczym. W ofercie duży wybór doniczek, osłonek, korytek do kwiatów, nasiona, narzędzia ogrodnicze, ziemia do kwiatów. A także z

Spotkanie Emerytów i Rencistów 2016

W dniu 26 stycznia 2016 r. w Restauracji "Dziki Dwór pod Kaczką", odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne Emerytów i Rencistów „Społem” PSS w Gnieźnie oraz Emerytów i Rencistów firm handlowych i gastronomicznych przejętych przez naszą Spółdzielnię w wyniku reorganizacji handlu.

Dzień Babci i Dziadka 2016

"Pyszna herbatka na Dzień Babci i Dziadka" - pod takim hasłem w tym roku obchodziliśmy święto Babć i Dziadków. Od 18 do 24 stycznia we wszystkich sklepach Społem pojawiły się zestawy prezentowe: Herbaty o smaku imbiru z pigwą i truskawką + sok Paola + szklany kubek.

20 stycznia na sklepie Ziemowit odbyła się degustacja proponowanej w zestawach Herbaty o pigwowym smaku z rozgrzewającym imbirem i smakiem truskawek.

Przez cały tydzień można było zakupić

Loteria Jubileuszowa 2015

Już po raz trzeci zaprasza do udziału w Loterii.  Tym razem z okazji 70-lecia istnienia Społem PSS w Gnieźnie pod hasłem " W Społem kupujesz, zdrowie zyskujesz" zapewniamy dziesięć miesięcy wyśmienitej zabawy, comiesięczne losowania wartościowych nagród oraz nagrodę główną samochód Kia Picanto.  Szczegóły udziału w loterii na stronach www.spolemgniezno.pl

JARMARK ŚWIĄTECZNY ZIEMOWIT 2015

W dniach 17-20 grudnia 2015, odbył się Jarmark Świąteczny przy „ Ziemowicie”.

Jarmark w ostatni weekend przed świętami tradycyjnie organizowany jest z myślą o naszych wiernych Klientach, którzy i tym razem nie zawiedli. Na specjalnie zorganizowanych świątecznych straganach, wystawcy sprzedawali wyroby wędliniarskie, słodkości z cukierni Społem oraz  świąteczny asortyment.

W każdy dzień  Jarmarku, odbywały się degustacje tradycyjnych świąte

Dziekanowice 6.09.2015

W niedzielę 6 września 2015 roku, na terenie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekonowicach odbyło się Pożegnanie Lata. Mimo niesprzyjającej aury, stoisko z pieczywem Społem było chętnie odwiedzanym punktem, podczas jarmarku lokalnych produktów i sztuki ludowej.

Dziekanowice 5.07.2015

W dniu 5 lipca 2015 w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach, odbyła się impreza pod nazwą Żywy Skansen. Wsród licznych atrakcji, tradycyjnie: prezentacje zabytkowych wnętrz, wiejskiego rzemiosła, występy zespłów ludowych oraz jarmark. Dla zwiedzających w tym dniu Społem przygotowało stoisko z pieczywem w bogatym asortymencie oraz słodkimi wypiekami.

Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego

W dniach 12 i 13.06.2015 r. odbyły się Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego. PSS Społem Gniezno już po raz drugi wystawiło stoisko, na którym można było kupić pyszne wypieki z piekarni i ciastkarni.

W tych dniach Klienci dokonujący zakupów w sklepie nr 12 przy ul B.Chrobrego otrzymali 5% rabatu. Każde dziecko idące w korowodzie Bolesława Chrobrego otrzymało słodki upominek ufundowany przez Społem.

Dzień Dziecka Ziemowit 2015

W sobotę 30 maja, w godzinach od 10.00 do 13.00, przy skepie "Ziemowit" odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek dla przybyłych dzieci, wśród nich znalazły się: konkursy plastyczne,  gry zręcznościowe, zawody sportowe, piłkarzyki.  Każde dziecko otrzymało drożdżowki produkcji własnej Społem, lody oraz cukierki. Atrakcją była również degustacja słodkich nowości firmy Wedel.