Aktualności

XIII Bieg Europejski

W dniu 18.04.2015 odbędzie się XII Bieg Europejski. W tym roku Społem PSS Gniezno, sponsoruje bieg dla najmłodszych uczestników zawodów - przedszkolaków. Szczegóły przebiegu trasy oraz program imprezy na stronie organizatora.

Kiermasz wielkanocny 2015 Ziemowit

Tradycyjnie, jak co roku w okresie przedświątecznym na sklepie Ziemowit ul. Roosevelta 96 odbył się Wielkanocny Kiermasz. Dla miłośników dobrego jedzenia i tradycji w dniach 31.03 do 02.04.2015 przygotowano stoiska z wyrobami wędliniarskimi oraz tradycyjnymi wypiekami wielkanocnymi produkcji własnej Społem.

W podjęciu decyzji o wyborze świątecznych specjałów pomagały liczne degustacje wędlin oraz ciast. Prezentowano tradycyjny stół wielkanocny, który<

Rozstrzygnięcie konkursu Moje zimowe wakacje

Nagrody w konkursie rysunkowym

"MOJE ZIMOWE WAKACJE" wygrywają:

 

I nagroda Hulajnoga - Zofia Kwitowska lat 8

II nagroda Deskorolka - Kacper Pawłowski lat 8

III nagroda Plecak - Natalia Malinger la

I urodziny sklepu 55

30 stycznia 2015 sklep Społem nr 55, ul. Boczna 2 obchodził swoje I urodziny. Tego dnia dla klientów przygotowano liczne atrakcje m. in. poczęstunek tortem urodzinowym z cukierni Społem Gniezno, gratis w postaci kawy Jacobs Kronung za zakupy oraz towary w promocyjnych cenach. Dodatkową atrakcją jest Promocja Urodzinowa trwająca od 1-28 lutego 2015. Do wygrania Mikser Zelmer, Blender Philips, Frytownica Philips. Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji. Szczegóły na stronie int

Spotkanie Rencistów i Emerytów 2015

 W dniu 29 stycznia 2015 r. w Restauracji "Dziki Dwór pod Kaczką", odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne Emerytów i Rencistów „Społem” PSS w Gnieźnie oraz Emerytów i Rencistów firm handlowych i gastronomicznych przejętych przez naszą Spółdzielnię w wyniku reorganizacji handlu.

Spotkaniu towarzyszyły występy Grupy Vocalno Instrumentalnej Vehikuł Czasu Band

Jarmark świateczny 2014

W dniach od 18 do 21 grudnia 2014 odbył się Jarmark Świąteczny przy "Ziemowicie". Pomimo niesprzyjającej aury, zdromadził on licznie wiernych klientów. Wsród atrakcji m. in. szeroki wybór towarów świątecznych, tradycyjne wyroby wędliniarskie, ryby oraz kiermasz zabawek. W czasie Jarmarku klienci, którzy zrobli zakupy powyżej 50 zł  otrzymali gratis w postacji gorącej kiełbasy z rusztu. Wszyscy smakosze mogli skosztować  wędlin z naszyc

Mikołajki 2014 w sklepie 55

6 Grudnia 2014 świętowalismy pierwsze Mikołajki w sklepie 55, ul. Boczna 2. Udane zakupy w miłej światecznej atmosferze, uświetniła wizyta Mikołaja z cukierkami i pierniczkami. Każdy klient robiący zakupy między godzina 10 a 13 otrzymał słodki poczęstunek świątecznym tortem z Cukierni PSS Społem Gniezno.

Mikołajki w Ziemowicie 2014

6 Grudnia 2014, każdy kto odwiedził sklep Ziemowit ul. Roosevelta 96 w godzinach od 10 do 13 mógł spotkać Mikołaja. Wsród licznych atrakcji przygotowanych na ten dzień była m. in. możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcie z Mikołajem, ozdabianie pierników, klejenie światecznych ozdób. Dla najmłodszych konkursy z nagrodami.

Rozpoczęcie lata w Dziekanowicach

Rozpoczęcie lata w Dziekanowicach miało miejsce w niedzielę 5 lipca 2014 r,podczas prezentacji życia w dawnej wsi, można było również odwiedzic stoisko z produktami z Piekarni i Ciastkarni "Społem" Powzechnej Spółdzielni Spożywców.