Aktualności

Festyn przy sklepie 55

W sobotę 28 czerwca 2014r , w godzinach od 10.00 do 14.00, przy skepie nr 55 przy

ul. Bocznej 2 odbył się festyn z okazji rozpoczynających się WAKACJI.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek dla przybyłych dzieci, wśród nich znalazły się: konkursy plastyczne,  gry zręcznościowe, zawody sportowe,turniej piłkarzyków. Dla przybyłych Klientów przygotowano super ceny, degustacje produktów Społem, Mlekpol, Aleksandria .&

Imieniny Ulicy Bolesława Chrobrego

Dnia 5.06.2014 r na Gnieźnieńskim Rynku odbyły się Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego z okazji których  PSS "Społem " w swoim stoisku oferowało pyszne wypieki z piekarni i ciastkarni Społem a każdy Klient dokonujący zakupów w tym dniu w sklepie nr 12 przy ul B.Chrobrego otrzymał 5% rabatu.

Nowy sklep już czynny

Sieć skelpów "Społem" zwiększyła swoją liczbę o kolejny sklep otwarty w dniu 29 stycznia przy ul. Bocznej 2 w Gnieźnie.

Jarmark Świąteczny

Od środy 18 grudnia do niedzieli 22 grudnia przy sklepie "Ziemowit" odbył sie Jarmark Świąteczny, który oferował pyszne wypieki z piekarni i ciastkarni Społem, słodycze, słodkie pierniki, gotowe propzycje na prezenty pod choinkę, ozdoby choinkowe, choinki, wędliny, karpie i mnóstwo innych atrakcji.

Dzień Nauczyciela w Społem

Z okazji Dnia Nauczyciela Zarząd "Społem" PSS w Gnieźnie zaprosił Przedstawicieli zaprzyjaźnionych Szkół w celu wspólnego świętowania Dnia Edukacji Narodowej.

Kromka chleba ze smalcem

Tylko w naszym skelpie "Delikatesy Staromiejskie" ul. Chrobrego 2, w piątek 23 sierpnia i w sobotę 24 sierpnia, można było kupić pyszną kromkę chleba ze smalcem i ogórkiem.

Stoisko w Dziekanowicach

W niedzielę 7 lipca 2013r., w Dziekanowicach podczas podczas prezentacji życia w dawnej wsi, można było również odwiedzic stoisko z produktami z Piekarni i Ciastkarni "Społem" Powzechnej Spółdzielni Spożywców.

Dzień Dziecka

W piątek 31 maja, w godzinach od 12.00 do 17.00, przy skepie "Ziemowit" odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.