Aktualności

Losowanie nagród Loterii

1 czerwca o godzinie 17.00 w sklepie "Ziemowit" odbyło sie losowanie nagród drugiej edycji loterii pod nazwą "Loteria Promocyjna Wygrajmy Razem".

 

 

 

FESTYN RODZINNY

W sobotę 28 kwietnia, w godzinach 10.00 do 14.00 odbył się Festyn rodzinny z okazji otwarcia nowego sklepu nr 28 przy ul. Poznańskiej 39.

SPOTKANIE EMERYTÓW I RENCISTÓW

W dniu 26 stycznia 2012r., Zarząd Społem PSS w Gnieźnie zaprosił do Restauracji Europejska Emerytów i Rencistów na Spotkanie Świąteczno-Noworoczne.

ROK 2012 - MIĘDZYNARODOWY ROK SPÓŁDZIELCZOŚCI

 

ONZ ogłosiła rok 2012 - Międzynarodowym Rokiem Spółdzielczości.
Szczegóły znajdują się pod poniższym adresem:

http://krs.org.pl/aktualnosci/miedzynarodowy-rok-spoldzielczosci-2012-proklamowany,281,.html

Festyn Mikołajkowy

W sobotę 3 grudnia, w sklepie Społem przy ul. Ludwiczaka 3a, w godzinach od 10.00 do 14.00, odbył się Festyn Mikołajkowy dla najmłodszych klientów naszego sklepu. Podczas festynu odwiedził nas Św. Mikołaj, który rozdawał upominki wszystkim obecnym klientom. Św. Mikołaj miał swoich pomocników Cheetosa i Leona, którzy częstowali dzieci słodkimi niespodziankami. Ogromną radość dzieciom sprawiła przejażdżka bryczką, a dodatkową at

Loteria Promocyjna - WYGRAJMY RAZEM!

Od poniedziałku 28 listopada ruszyła w sieci sklepów SPOŁEM, druga już loteria promocyjna pod nazwą „WYGRAJMY RAZEM”, w której nagrodą główną do wygrania jest samochód KIA PICANTO. Drugą nagrodą do wygrania jest wycieczka dla 2 osób na Majorkę, natomiast trzecią jest wycieczka dla 2 osób do SPA Karpacz Gołębiewski. Łącznie do wygrania są 42 nagrody.
Loteria promocyjna trwa od 28 listopada 2011 do 25 maja 2012r,

Targi Ślubne 2011

Pyszne wypieki Ciastkarni Społem zaprezentowano w niedzielę 20 listopada w Centrum Kultury Estede, podczas pokazu sukni ślubnych, zorganizowanych przez Wypożyczalnię Sukni Ślubnych i Wieczorowych – Barbara Białczyk.
Obecni goście, jak i przybyłe przyszłe młode pary mogły skosztować przygotowany tort ślubny i ciastka, a 3 szczęśliwe osoby otrzymały bon rabatowy na tort ślubny.

Nowy sklep

W dniu 26 października nastąpiło otwarcie sklepu nr 22 przy ul. Ludwiczaka 3a. Sklep uległ całkowitej modernizacji. Powiększono salę sprzedaży, wprowadzono nowe urządzenia chłodnicze, zmieniono aranżację stoiska z towarem świeżym: sery, wędliny, mięso, drób, warzywa i owoce.