Aktualności

ROK 2012 - MIĘDZYNARODOWY ROK SPÓŁDZIELCZOŚCI

 

ONZ ogłosiła rok 2012 - Międzynarodowym Rokiem Spółdzielczości.
Szczegóły znajdują się pod poniższym adresem:

http://krs.org.pl/aktualnosci/miedzynarodowy-rok-spoldzielczosci-2012-proklamowany,281,.html

Festyn Mikołajkowy

W sobotę 3 grudnia, w sklepie Społem przy ul. Ludwiczaka 3a, w godzinach od 10.00 do 14.00, odbył się Festyn Mikołajkowy dla najmłodszych klientów naszego sklepu. Podczas festynu odwiedził nas Św. Mikołaj, który rozdawał upominki wszystkim obecnym klientom. Św. Mikołaj miał swoich pomocników Cheetosa i Leona, którzy częstowali dzieci słodkimi niespodziankami. Ogromną radość dzieciom sprawiła przejażdżka bryczką, a dodatkową at

Loteria Promocyjna - WYGRAJMY RAZEM!

Od poniedziałku 28 listopada ruszyła w sieci sklepów SPOŁEM, druga już loteria promocyjna pod nazwą „WYGRAJMY RAZEM”, w której nagrodą główną do wygrania jest samochód KIA PICANTO. Drugą nagrodą do wygrania jest wycieczka dla 2 osób na Majorkę, natomiast trzecią jest wycieczka dla 2 osób do SPA Karpacz Gołębiewski. Łącznie do wygrania są 42 nagrody.
Loteria promocyjna trwa od 28 listopada 2011 do 25 maja 2012r,

Targi Ślubne 2011

Pyszne wypieki Ciastkarni Społem zaprezentowano w niedzielę 20 listopada w Centrum Kultury Estede, podczas pokazu sukni ślubnych, zorganizowanych przez Wypożyczalnię Sukni Ślubnych i Wieczorowych – Barbara Białczyk.
Obecni goście, jak i przybyłe przyszłe młode pary mogły skosztować przygotowany tort ślubny i ciastka, a 3 szczęśliwe osoby otrzymały bon rabatowy na tort ślubny.

Nowy sklep

W dniu 26 października nastąpiło otwarcie sklepu nr 22 przy ul. Ludwiczaka 3a. Sklep uległ całkowitej modernizacji. Powiększono salę sprzedaży, wprowadzono nowe urządzenia chłodnicze, zmieniono aranżację stoiska z towarem świeżym: sery, wędliny, mięso, drób, warzywa i owoce.

Dąbrówka

Sklep „Dąbrówka” to kolejny sklep Społem, który został poddany zmianie wnętrza. Nową odsłonę sklepu można było zauważyć 28 grudnia 2010r.

Ale to były wakacje

Przez cały miesiąc wrzesień trwał konkurs rysunkowy dla dzieci ze Szkół Podstawowych, pod nazwą „Ale to były wakacje”.
Konkurs polegał na narysowaniu swoich wspomnień z wakacji.
Prace należało dostarczyć do dowolnego sklepu Społem na terenie Gniezna. Nagrody w konkursie ufundowała Szkoła Językowa Leader School, którymi były dwa kursy językowe oraz jeden kurs Leonardo.

Powitanie Lata

W sobotę 12 czerwca 2010r. przed sklepem „Ziemowit” ul. Roosevelta 96, w godzinach od 10.00 do 17.00, odbył się Festyn dla dzieci pod nazwą „Powitanie Lata”. 

Delikatesy Staromiejskie

Na gnieźnieńskim rynku 12 maja 2010r. został uruchomiony po modernizacji sklep spożywczy pod nazwą „Delikatesy Staromiejskie”. Zmianie uległ całkowicie wystrój sklepu, a jego ofertę wzbogacono o wybór w produktach Ciastkarni Społem: torty, ciasto, ciastka, jak również o wybór w świeżych towarach: wędliny, drób, mięso oraz warzywa.