Rewitalizacja SKLEPU NR 28

Zmieniamy się dla Państwa !!!

W marcu 2022 roku postanowiliśmy zrewitalizować i odświeżyć naszą placówkę handlową mieszczącą się przy ul. Poznański 39. Sklep ten wymagał odświeżenia wewnętrznego i zewnętrznego oraz  dostosowania sali sprzedażowej do wymogów współczesnego handlu. Dodatkowo zdecydowaliśmy się także na wprowadzenie nowych usług w w/w sklepie. Rewitalizację przeprowadziliśmy pod koniec czerwca 2022 roku. Zmieniliśmy układ kas wprowadzając urządzenia POS na wszystkie stanowiska kasjerskie ułatwiając w ten sposób pracę kasjerom sklepu a także przyśpieszając samą obsługę klienta. Dodatkowo wstawiliśmy nową lady na ciasto (suche i mokre), nową lodówkę na nowalijki oraz kanapki.  W obrębie warzywniaka zmieniliśmy układ regałów. Wstawiliśmy regały niskie które stały się strefą wystawek sezonowych. Na końcu sali sprzedażowej przy ladzie wędliniarskiej wyodrębniono strefę na ladę ciepłą oraz piec do wypieku mięsa. Sklep w ten sposób może zaproponować swoim klientom nowe wyroby a mianowicie ciepłe pieczone kurczaki, ziemniaki, karkówkę i wiele innych. W sklepie wymieniono także regał piekarniczy. Wstawiono regał zamykany przystosowany do sprzedaży pieczywa w całości. Dzięki nowemu regałowi piekarniczemu możemy w sklepie jeszcze lepiej wyeksponować nasze pieczywo i bułki w formie i standardzie obowiązującym w innych sieciach handlowych. Podczas prac rewitalizacyjnych sali sprzedażowej wymieniono także krajalnice do chleba na urządzenie nowoczesne,  automatyczne nie wymagające szkoleń. Dzięki takim zmianom w obrębie regału piekarniczego obecnie  klienci mogą samodzielnie bez konieczności ingerencji obsługi sklepu pokroić i zapakować zakupione pieczywo.

Podczas rewitalizacji w/w placówki uporządkowano także część sklepu przed kasami. Zmieniono układ barierek ochronnych, uporządkowano strefę palet, wyodrębniono dwa miejsca na koszyki sklepowe. Dzięki tym wszystkim działaniom sklep 28 wizualnie stał się bardziej uporządkowany, usystematyzowany ułatwiając zakupy klientom w/w sklepu.

W wyniku rewitalizacji od ulicy Bluszczowej zamontowano także na budynku ramy reklamowe na których prezentowana jest aktualna oferta promocyjna sklepu a także usługi oferowane w samej placówce.

Poniżej kilka aktualnych zdjęć po rewitalizacji w/w placówki.