Aktualności

Mikołaj w Ziemowicie

13 grudnia Ziemowit odwiedził Święty Mikołaj z pełnym workiem cukierków, które rozdawał wśród klientów sklepu. Pomocnice Mikołaja natomiast zachęcały do wzięcia udziału w konkursie, w którym można było wygrać cenne nagrody.

Pokaz produkcji rogali wykwintnych

Ciastkarnia Społem przygotowała 17 listopada pokaz produkcji Rogali Wykwintnych, podczas którego zaproszeni Goście z zaprzyjaźnionej Szkoły Ponadgimnazjlnej mieli okazję podejrzeć jak powstają smaczne rogale Ciastkarni Społem.

Dzień Dziecka w Ziemowicie

W sklepie Ziemowit 30 maja odbył się Dzień Dziecka. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy wszystkie dzieci wraz z rodzicami. Zabawa polegała na dokonaniu zakupu dowolnego produktu z wybranej marki: Wellaflex, Pantene, Shamtu, Herbat Essences, Blend-a-med., Oral-B, Head&Shoulders, Gillette, a następnie uzyskaniu jak najlepszego czasu na torze wyścigowym Formuła 1. Nagrodą w konkursie był samochód zdalnie sterowany BMW Sauber! Pozostałych uczestników zabawy obdarowano drob

Festyn

W sobotę 23 maja odbył się festyn przy naszym sklepie ul. Wschodnia 1, z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka. W godzinach od 13 do 16 odbyły się liczne konkursy z nagrodami. Naszymi gośćmi byli Kubuś Puchatek i Słoń Bali z pełnymi paczkami słodyczy. Swoją obecność zaznaczył również zawodnik z Amatorskiego Klubu Żużlowego, z którym można było przejechać się na motorze oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Otwarcie sklepu nr 23

W dniu 29 kwietnia nastąpiło otwarcie sklepu nr 23 przy ul. Wschodniej 1 po jego modernizacji. Powiększono salę sprzedaży, wprowadzono nowe urządzenia chłodnicze, a także całkowicie zmieniono aranżację stoiska delikatesowego, co spotkało się z miłą akceptacją naszych klientów. Głównym celem jednak dla nas było stworzenie przyjaznej atmosfery. Dla pierwszych klientów w tym dniu przygotowano paczki-niespodzianki, natomiast na wszystkich klientów czekały ciekawe pr

Wielkanocna wystawa

W sklepie „Ziemowit” przy ul.Roosevelta 96 od 2 kwietnia do Świąt Wielkanocnych można było oglądać wystawę pod hasłem: „Świątecznym Stołem Służy Ci Społem”.
Wystawa pokazała jak pięknie może wyglądać świąteczny stół z produktami Spółdzielni Społem przygotowanymi przez: Ciastkarnię i Warsztat Garmażeryjny.

Świąteczne zakupy z nagrodami w Ziemowicie

Od piątku 12 grudnia do dnia Wigilii w sklepie Ziemowit każdy kto dokonał zakupów za minimum 20zł uczestniczył w konkursie pod hasłem: „Świąteczne zakupy z nagrodami w Ziemowicie”. Rozdaliśmy przeszło tysiąc nagród, wśród których znalazły się m.in. filiżanki, maskotki, zegarki Wella, piłki, notebook, żelazko, mikrofalówka, odtwarzacz DVD, rower, bony towarowe Społem oraz zestawy obiadowe przygotowane przez Warsztat Garmażeryjny Społem. Nagroda

Jasełka w Ziemowicie

Uczniowie z Gimnazjum nr 2 przygotowali wspaniały występ – Jasełka, w sklepie Ziemowit, z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Nasi klienci mogli wspólnie z uczniami poddać się magii Świąt i zaśpiewać piękne polskie kolędy w dniach 12 i 20 grudnia.

ZIEMOWIT zwycięzcą konkursu MÓJ SKLEP

Z okazji Światowego Dnia Konsumenta, Federacja Konsumentów przygotowała
konkurs pod hasłem "Mój sklep".
Honorowym patronatem objął to przedsięwzięcie Prezydent Gniezna Jacek Kowalski, który ufundował puchar dla najlepszej placówki.

XIII Ogólnopolski Turniej na Najlepszego Ucznia

Dnia 10 stycznia 2008 odbył się w Piekarni "SPOŁEM" PSS etap wojewódzki XIII Ogólnopolskiego Turnieju na Najlepszego Ucznia w Zawodzie Piekarz i w Zawodzie Cukiernik. Zwycięzcą w kategorii Piekarz - został nasz uczeń: Artur Gatkowski, który zakwalifikował się w ten sposób do finału.