Aktualności

I urodziny sklepu 55

30 stycznia 2015 sklep Społem nr 55, ul. Boczna 2 obchodził swoje I urodziny. Tego dnia dla klientów przygotowano liczne atrakcje m. in. poczęstunek tortem urodzinowym z cukierni Społem Gniezno, gratis w postaci kawy Jacobs Kronung za zakupy oraz towary w promocyjnych cenach. Dodatkową atrakcją jest Promocja Urodzinowa trwająca od 1-28 lutego 2015. Do wygrania Mikser Zelmer, Blender Philips, Frytownica Philips. Zachęcamy do wzięcia udziału w promocji. Szczegóły na stronie int

Spotkanie Rencistów i Emerytów 2015

 W dniu 29 stycznia 2015 r. w Restauracji "Dziki Dwór pod Kaczką", odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne Emerytów i Rencistów „Społem” PSS w Gnieźnie oraz Emerytów i Rencistów firm handlowych i gastronomicznych przejętych przez naszą Spółdzielnię w wyniku reorganizacji handlu.

Spotkaniu towarzyszyły występy Grupy Vocalno Instrumentalnej Vehikuł Czasu Band

Jarmark świateczny 2014

W dniach od 18 do 21 grudnia 2014 odbył się Jarmark Świąteczny przy "Ziemowicie". Pomimo niesprzyjającej aury, zdromadził on licznie wiernych klientów. Wsród atrakcji m. in. szeroki wybór towarów świątecznych, tradycyjne wyroby wędliniarskie, ryby oraz kiermasz zabawek. W czasie Jarmarku klienci, którzy zrobli zakupy powyżej 50 zł  otrzymali gratis w postacji gorącej kiełbasy z rusztu. Wszyscy smakosze mogli skosztować  wędlin z naszyc

Mikołajki 2014 w sklepie 55

6 Grudnia 2014 świętowalismy pierwsze Mikołajki w sklepie 55, ul. Boczna 2. Udane zakupy w miłej światecznej atmosferze, uświetniła wizyta Mikołaja z cukierkami i pierniczkami. Każdy klient robiący zakupy między godzina 10 a 13 otrzymał słodki poczęstunek świątecznym tortem z Cukierni PSS Społem Gniezno.

Mikołajki w Ziemowicie 2014

6 Grudnia 2014, każdy kto odwiedził sklep Ziemowit ul. Roosevelta 96 w godzinach od 10 do 13 mógł spotkać Mikołaja. Wsród licznych atrakcji przygotowanych na ten dzień była m. in. możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcie z Mikołajem, ozdabianie pierników, klejenie światecznych ozdób. Dla najmłodszych konkursy z nagrodami.

Rozpoczęcie lata w Dziekanowicach

Rozpoczęcie lata w Dziekanowicach miało miejsce w niedzielę 5 lipca 2014 r,podczas prezentacji życia w dawnej wsi, można było również odwiedzic stoisko z produktami z Piekarni i Ciastkarni "Społem" Powzechnej Spółdzielni Spożywców.

Festyn przy sklepie 55

W sobotę 28 czerwca 2014r , w godzinach od 10.00 do 14.00, przy skepie nr 55 przy

ul. Bocznej 2 odbył się festyn z okazji rozpoczynających się WAKACJI.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek dla przybyłych dzieci, wśród nich znalazły się: konkursy plastyczne,  gry zręcznościowe, zawody sportowe,turniej piłkarzyków. Dla przybyłych Klientów przygotowano super ceny, degustacje produktów Społem, Mlekpol, Aleksandria .&

Imieniny Ulicy Bolesława Chrobrego

Dnia 5.06.2014 r na Gnieźnieńskim Rynku odbyły się Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego z okazji których  PSS "Społem " w swoim stoisku oferowało pyszne wypieki z piekarni i ciastkarni Społem a każdy Klient dokonujący zakupów w tym dniu w sklepie nr 12 przy ul B.Chrobrego otrzymał 5% rabatu.