Aktualności

Dzień Babci i Dziadka 2016

"Pyszna herbatka na Dzień Babci i Dziadka" - pod takim hasłem w tym roku obchodziliśmy święto Babć i Dziadków. Od 18 do 24 stycznia we wszystkich sklepach Społem pojawiły się zestawy prezentowe: Herbaty o smaku imbiru z pigwą i truskawką + sok Paola + szklany kubek.

20 stycznia na sklepie Ziemowit odbyła się degustacja proponowanej w zestawach Herbaty o pigwowym smaku z rozgrzewającym imbirem i smakiem truskawek.

Przez cały tydzień można było zakupić

Loteria Jubileuszowa 2015

Już po raz trzeci zaprasza do udziału w Loterii.  Tym razem z okazji 70-lecia istnienia Społem PSS w Gnieźnie pod hasłem " W Społem kupujesz, zdrowie zyskujesz" zapewniamy dziesięć miesięcy wyśmienitej zabawy, comiesięczne losowania wartościowych nagród oraz nagrodę główną samochód Kia Picanto.  Szczegóły udziału w loterii na stronach www.spolemgniezno.pl

JARMARK ŚWIĄTECZNY ZIEMOWIT 2015

W dniach 17-20 grudnia 2015, odbył się Jarmark Świąteczny przy „ Ziemowicie”.

Jarmark w ostatni weekend przed świętami tradycyjnie organizowany jest z myślą o naszych wiernych Klientach, którzy i tym razem nie zawiedli. Na specjalnie zorganizowanych świątecznych straganach, wystawcy sprzedawali wyroby wędliniarskie, słodkości z cukierni Społem oraz  świąteczny asortyment.

W każdy dzień  Jarmarku, odbywały się degustacje tradycyjnych świąte

Dziekanowice 6.09.2015

W niedzielę 6 września 2015 roku, na terenie Wielkopolskiego Parku Etnograficznego w Dziekonowicach odbyło się Pożegnanie Lata. Mimo niesprzyjającej aury, stoisko z pieczywem Społem było chętnie odwiedzanym punktem, podczas jarmarku lokalnych produktów i sztuki ludowej.

Dziekanowice 5.07.2015

W dniu 5 lipca 2015 w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach, odbyła się impreza pod nazwą Żywy Skansen. Wsród licznych atrakcji, tradycyjnie: prezentacje zabytkowych wnętrz, wiejskiego rzemiosła, występy zespłów ludowych oraz jarmark. Dla zwiedzających w tym dniu Społem przygotowało stoisko z pieczywem w bogatym asortymencie oraz słodkimi wypiekami.

Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego

W dniach 12 i 13.06.2015 r. odbyły się Imieniny ulicy Bolesława Chrobrego. PSS Społem Gniezno już po raz drugi wystawiło stoisko, na którym można było kupić pyszne wypieki z piekarni i ciastkarni.

W tych dniach Klienci dokonujący zakupów w sklepie nr 12 przy ul B.Chrobrego otrzymali 5% rabatu. Każde dziecko idące w korowodzie Bolesława Chrobrego otrzymało słodki upominek ufundowany przez Społem.

Dzień Dziecka Ziemowit 2015

W sobotę 30 maja, w godzinach od 10.00 do 13.00, przy skepie "Ziemowit" odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka.

Podczas festynu przygotowano wiele atrakcji i niespodzianek dla przybyłych dzieci, wśród nich znalazły się: konkursy plastyczne,  gry zręcznościowe, zawody sportowe, piłkarzyki.  Każde dziecko otrzymało drożdżowki produkcji własnej Społem, lody oraz cukierki. Atrakcją była również degustacja słodkich nowości firmy Wedel.

XIII Bieg Europejski

W dniu 18.04.2015 odbędzie się XII Bieg Europejski. W tym roku Społem PSS Gniezno, sponsoruje bieg dla najmłodszych uczestników zawodów - przedszkolaków. Szczegóły przebiegu trasy oraz program imprezy na stronie organizatora.

Kiermasz wielkanocny 2015 Ziemowit

Tradycyjnie, jak co roku w okresie przedświątecznym na sklepie Ziemowit ul. Roosevelta 96 odbył się Wielkanocny Kiermasz. Dla miłośników dobrego jedzenia i tradycji w dniach 31.03 do 02.04.2015 przygotowano stoiska z wyrobami wędliniarskimi oraz tradycyjnymi wypiekami wielkanocnymi produkcji własnej Społem.

W podjęciu decyzji o wyborze świątecznych specjałów pomagały liczne degustacje wędlin oraz ciast. Prezentowano tradycyjny stół wielkanocny, który<

Rozstrzygnięcie konkursu Moje zimowe wakacje

Nagrody w konkursie rysunkowym

"MOJE ZIMOWE WAKACJE" wygrywają:

 

I nagroda Hulajnoga - Zofia Kwitowska lat 8

II nagroda Deskorolka - Kacper Pawłowski lat 8

III nagroda Plecak - Natalia Malinger la