Aktualności

Nowa oferta w Ziemowicie!

W tym roku po raz pierwszy w Ziemowicie możesz zaopatrzyć się nie tylko w znicze ale i kwiaty. Wprowadziliśmy także do naszej sprzedaży stroiki z kwiatów sztucznych. Duży wybór, niepowtarzalne wzory w niskich cenach. Poniżej wycinek z oferty sklepu. Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów. Społem Polska Sieć Handlowa Zaprasza!

Pożegnanie lata Dziekanowice 10.09.2017

Pożegnanie lata w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach nie mogło odbyć się bez stoiska " Społem".

W pięknym plenerze parku, przy jesiennej aurze można było poczuć klimat dawnego życia na wsi. Wsród atrakcji pokaz prac gospodarczych, rzemiosła i rękodzieła związanych z porą jesienną i przygotowaniem do zimy.

Nasze stoisko  z chlebem i ciastem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Specjały ze stoiska dostępne sa cały rok w naszych s

Dożynki Wielkopolskie 2017

27 sierpnia 2017 w Gnieźnie odbyły się XIX Wojewódzko-Archidiecezjalne Dożynki Wielkopolskie.

W zorganizowanej podczas Dożynek Wystawie Rolniczej " Wielkopolska Wieś Tradycja i Nowoczesność" stoisko wystawiło Społem PSS Gniezno. Na naszym stoisku prezentowano tradycyjne przysmaki m. in. chleb staropolsi i wiejski, placek drożdżowy ze śliwką, bigos oraz pierogi z serem.

   

 

Finał V etap - rozdanie nagród 11/08/2017

Dnia 9 sierpnia 2017 roku po raz ostatni zebrała się komisja konkursowa i wytypowała laureatów piątego etapu konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem". Autorzy najlepszych haseł wytypowani przez komisję otrzymali swoje nagrody 11 sierpnia w sklepie TRZYNASTKA  mieszczącym się na os. Jagiellońskim 45. Z tego miejsca chcemy podziękować wszystkim klientom za aktywny udział w naszej zabawie a wszystkim lau&

Finał IV etap - rozdanie nagród 21/07/2017

Czwarty etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" już za nami. Tym razem nagrody naszym laureatom przekazaliśmy w sklepie Ziemowit ul. Roosevelta 96.. Wszystkim laureatom tego etapu jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do piątego- ostatniego etapu. Nagrody czekają. Wystarczy dokonać zakupów za 30 zł wypełnić kupon otrzymany od kasjera i czekać na nasz telefon.

Dziekanowice 07.2017

2 lipca 2017 w  Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziakanowicach odbył się cykliczny festyn folklorystyczny pod nazwą Żywy skansen.  Nasze stoisko z tradycyjnym pieczywem Społem cieszyło się dużym zainteresowaniem. A pyszne drożdżówki, pączki i placek drożdżowy szybko znalazł amatorów słodkości. Zapraszamy na nasze stoisko w Dziekanowicach za rok i przypominam, że festynowe specjały przez cały rok dostępne są w sieci sklepów Społem.

Finał III etap - rozdanie nagród 30/06/2017

Trzeci etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" już za nami. Tym razem nagrody naszym laureatom przekazaliśmy w sklepie Trzynastka na os.Jagiellońskim 45. Wszystkim laureatom tego etapu jeszcze raz dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do trzeciego etapu. Nagrody czekają. Wystarczy dokonać zakupów za 30 zł wypełnić kupon otrzymany od kasjera i czekać na nasz telefon. Rozs

Finał II etap - rozdanie nagród 9/06/2017

Drugi etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" już za nami. Wszystkim laureatom tego etapu dziękujemy za udział i gratulujemy wygranych. Pozostałych zapraszamy do trzeciego etapu. Nagrody czekają. Wystarczy dokonać zakupów za 30 zł wypełnić kupon otrzymany od kasjera i czekać na nasz telefon. Rozstrzygnięcie kolejnego etapu jeszcze w tym miesiącu. Zapraszamy do zabawy!!!

Finał I etap - rozdanie nagród 17/05/2017

Pierwszy etap konkursu "Weekendowy wypoczynek ze Społem" za nami. Zapraszamy wszystkich klientów do dalszej zabawy. Już 7 czerwca wybieramy kolejne hasła konkursowe. Nie zwlekaj kolejne nagrody czekają!!! Rozdanie nagród z pierwszego etapu odbyło się w sklepie Ziemowit dnia 19 maja 2017 roku. Poniżej fotorelacja z tego wydarzenia

Wielkanoc 2017

W dniach od 11 do 13 kwietnia zapraszamy na coroczny kiermasz wielkanocny do sklepu Ziemowit. Wśród licznych atrakcji prezentacje tradycyjnego stołu wielkanocnego w ofercie rónież wyroby garmażeryjne producji własnej Społem.

Zapraszamy.