Aktualności

Otwarcie sklepu 154 w Pobiedziskach

W dniu 2 grudnia 2016 o godzinie 13:00 nastąpiło otwarcie nowo wybudowanego sklepu PSS Społem nr 154 w Pobiedziskach.

Placówka zyskała nie tylko ładny, nowoczesny wygląd ale również bogatą ofertę towarów spożywczych, duży wybór towarów świeżych

a także stoisko delikatesowe z ciastem z własnej  cukierni Społem.

Dla licznie przybyłych klientów przygotowano wiele promocji, degustacje wędlin, drobne upominki oraz poczęst

Pożegnanie lata w Dziekanowicach 11.09.2016

Pogoda iście wakacyjna, ale to z okazji Pożegnania Lata spotkaliśmy się w Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziekanowicach.

W przygotowanym przez Muzeum programie, pokazy rzemiosła ludowego, prezentacja jesiennych prac w gospodarstwie, jarmark sztuki ludowej.

Wśród licznych atrakcji, nie mogło zabraknąć stoiska Społem, gdzie każdy smakosz znalazł coś dla siebie w bogatym asortymencie tradycyjnego pieczywa i ciasta. Największym zainteresowaniem cieszył sie placek&

Dziekanowice 2016

3 lipca 2016 w  Wielkopolskim Parku Etnograficznym w Dziakanowicach odbył się cykliczny festyn folklorystyczny pod nazwą Żywy skanse. Dla zwiedzających przygotowano atrakcje życia dawnej wsi, pokazy rzemiosła, prac gospodarczych i rękodzieła. Nasze stoisko z tradycyjnym pieczywem Społem cieszyło się dużym zainteresowaniem. A pyszne drożdżówki, pączki i placek drożdżowy szybko znalazł amatorów słodkości.

Imieniny Ulicy Chrobrego 2016

W dniach 10-11 czerwca 2016 już po raz kolejny Społem wzięło udział w obchodach imienin ulicy Chrobrego. W tych dniach na deptaku stanęło stoisko oferujące pieczywo i ciasto Produkcji Własnej Społem oraz gadżety kibica z okazji rozpoczynających się w tych dniach mistrzostw Euro 2016.

Po przejściu deptakiem barwnego korowodu, zgromadzone na placu pod pomnikiem Wojciecha dzieci i młodzież częstowano słodkimi batonami od Społem.

Każdy klient, świętujący z nami imieniny u

Finał Loterii Jubileuszowej 13.05.2016

Piątek 13-go może okazać się szczęśliwą datą... W tym dniu odbył się wielki Finał Loterii Jubileuszowej " W Społem kupujesz,
zdrowie zyskujesz". Po 10 miesiącach zabawy, przeprowadzono losowanie z główną nagrodą samochodem KIa PIcanto oraz
32 nagrodami finałowymi. Z grupy klientów szczęśliwym trafem wybrano osobę, która dzielnie pełniła rolę "sierotki" i z puli ponad
180 tys. kuponów wylosowała szczęśliwe paragony. Dla wszys

Wielkanoc 2016

W dniach 22-24.03.2016 zapraszamy na coroczny kiermasz wielkanocny do sklepu Ziemowit. Wśród licznych atrakcji prezentacje tradycyjnego stołu wielkanocnego z wyrobami produkcji własnej Społem, degustacje tradycyjnych wyrobów wędlin i szynek.

Przygotuj się do wiosny...

Czas na wiosenne porządki... Od 22.02 do 20.03 zapraszamy do wybranych sklepów Społem PSS:

- 13 os. Jagiellońskie 45 Trzynastka

- 22 ul. Ludwiczaka 3 Mieszko

- 28 ul. Poznańska 39

- 87 ul. Roosevelta 96 Ziemowit

Specjalnie dla Klientów przygotowano stoiska z asortymentem ogrodniczym. W ofercie duży wybór doniczek, osłonek, korytek do kwiatów, nasiona, narzędzia ogrodnicze, ziemia do kwiatów. A także z

Spotkanie Emerytów i Rencistów 2016

W dniu 26 stycznia 2016 r. w Restauracji "Dziki Dwór pod Kaczką", odbyło się spotkanie Świąteczno-Noworoczne Emerytów i Rencistów „Społem” PSS w Gnieźnie oraz Emerytów i Rencistów firm handlowych i gastronomicznych przejętych przez naszą Spółdzielnię w wyniku reorganizacji handlu.

Dzień Babci i Dziadka 2016

"Pyszna herbatka na Dzień Babci i Dziadka" - pod takim hasłem w tym roku obchodziliśmy święto Babć i Dziadków. Od 18 do 24 stycznia we wszystkich sklepach Społem pojawiły się zestawy prezentowe: Herbaty o smaku imbiru z pigwą i truskawką + sok Paola + szklany kubek.

20 stycznia na sklepie Ziemowit odbyła się degustacja proponowanej w zestawach Herbaty o pigwowym smaku z rozgrzewającym imbirem i smakiem truskawek.

Przez cały tydzień można było zakupić

Loteria Jubileuszowa 2015

Już po raz trzeci zaprasza do udziału w Loterii.  Tym razem z okazji 70-lecia istnienia Społem PSS w Gnieźnie pod hasłem " W Społem kupujesz, zdrowie zyskujesz" zapewniamy dziesięć miesięcy wyśmienitej zabawy, comiesięczne losowania wartościowych nagród oraz nagrodę główną samochód Kia Picanto.  Szczegóły udziału w loterii na stronach www.spolemgniezno.pl